עם סיום הכנת הזמנתך תקבל הודעה באימייל וכן הודעת SMS מרגע קבלת ההודעה תוכל להגיע למפעל בשעות הפעילות ולאסוף את ההזמנה

המוצרים באתר אינם מוצרי מדף. הם מיוצרים בדיוק על פי דרישתך, ומשתנים בהתאם לפרמטרים השונים הנקבעים על ידך: גודל התמונה, החומר עליו היא מודפסת, המסגרות, הגימור וכו'. בכל מהלך ההזמנה מוצג המחיר על פי הפרמטרים שקבעת והוא מתעדכן בהתאם לשינויים הנערכים על ידך.

כן, אנו יושבים ברחוב ההגנה 40 בראשל"צ. ניתן להגיע עם תמונה או נגטיב וכן עם CD או דיסק און קי

המחיר של התמונה מורכב מעלות החומר ומזמן העבודה. בהכנת תמונה קטנה מושקע זמן זהה כבזה שמושקע בתמונה גדולה, מחיר העבודה בתמונה קטנה מהווה את רוב העלות ולעומת זאת עלות החומר היא זניחה. לכן הדפסה בגודל שקטן מגודל המינימום ניתנת לביצוע בעיקרון רק שמחירה יהיה זהה למחיר המינימום.

בודאי. נשמח לקבל את פניכם ולארח אתכם במפעלינו. דמי המשלוח שלנו הם נמוכים ביותר אולם אין כל בעיה לבצע איסוף עצמי ולחסוך סכום זה.

יכולות להיות שתי סיבות. האחת, התמונה ששלחת קטנה מדי ולא ניתן להדפיסה בגודל המינימלי של 50X40 ס"מ. הסיבה השניה היא בחירת קובץ לא מתאים. מערכת פיק פונג תומכת בחמישה פורמטים של קבצי תמונה: png, gif, bmp, tif, jpg. כדי להגדיל תמונה מפורמט אחר נא ליצור איתנו קשר טלפוני ונשמח לסייע.

א. התמונות אינן עמידות לשמש או גשם. ניתן לקבל הדפסות עמידות בתנאים אלה אך יש לבקש זאת מראש.

תכנו שינויים מסויימים הנובעים מהבדלי שיטות הצבע בין מסך המחשב לבין ההדפסה הדיגיטלית. המסך עובד בשיטת RGB כלומר, כל הצבעים מושגים ע"י שילוב שלושה צבעים בסיסיים: אדום, ירוק וכחול. בהדפסה לעומת זאת, הצבעים מורכבים מארבעה צבעי יסוד CMYK כלומר: אדום, צהוב, כחול ושחור. בנוסף, סוגים שונים של מסכים עלולים ליצור שוני בתוצאה הסופית. תהליך ההדפסה בפיק פונג מפוקח ע"י גרפיקאים מיומנים אשר עושים כל שניתן כדי לשמור על דיוק הצבעים ואיכותם, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

האחריות על מוצרינו היא ל 100 שנה!